środa, 21 sierpnia 2013

Szkolenie

Zapraszamy na szkolenie nt. "Projekt. I co dalej ", które odbędzie się w dniach 12 i 13 września 2013 r. w godz. od 16.00 do 19.30 w Raciborzu
Zakres tematyczny szkolenia:
1) Podstawowe zasady zarządzania projektem.
Jak skutecznie zarządzać projektem? Przegląd podstawowych zasad zarządzania projektami. Budowanie organizacji projektowej. Dobre praktyki w zarządzaniu projektami.

2) Dokumentacja projektu. Jaki zakres dokumentacji należy przygotować w trakcie realizacji projektu? Na co należy zwrócić uwagę?

3) Przygotowanie i przeprowadzenie procesu zamówień towarów i usług. 

4) Realizacja projektu - monitoring rzeczowy i finansowy.
Raportowanie postępu prac i rozliczanie wydatków. 

5) Komunikacja i promocja.

6) Zakończenie projektu. Jak skutecznie zamknąć i rozliczyć projekt? Jak przygotować się do zamknięcia projektu? Na co zwrócić uwagę przy opracowaniu raportów na koniec projektu?

7) Kontrola i monitoring projektu.Szkolenie poprowadzi Justyna Szyndler, autorka i koordynatorka projektów, specjalista ds. administracyjnych i rozliczeń projektów, Skarbnik Raciborskiego Stowarzyszenia Kulturalnego ASK, doradca specjalistyczny w Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.


Miejsce: Przystanek Kulturalny KONIEC Świata ( Galeria Za Szafą), Ul. Karola MIarki 3a, RacibórzLiczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy do 10 września.


Formularz zgłoszeniowy


Wypełniony formularz należy przesłać na ngo.ask@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz